coosure: ZACZNIJ TUTAJ

ZACZNIJ TUTAJ


Cześć!
Mam na imię Anita i tworze swoje miejsce w sieci. Piszę o blogowaniu, życiu, kuchni i poruszam ważne kwestie. Czasami lubię sobie coś poczytać, obejrzeć czy cyknąć kilka fotek. Tak naprawdę znalazłam swoje miejsce, gdzie chciałabym tworzyć, nawiązywać nowe znajomości i pielęgnować te, które już są. I może większość pomyśli, że piszę o tym “co już było” - i faktycznie, ludzie się nie mylą, ale piszę to wszystko z mojego punktu widzenia jak i doświadczenia. Nie lubie namawiać ludzi i zmuszać ich do czegokolwiek, ale.. ale Ty zostań tutaj. Gdzie Ci będzie lepiej, jak nie tu?

No dobrze, ale skoro tu jesteś to znaczy, że prawdopodobnie szukasz odpowiedzi na nurtujące Cie pytania lub potrzebujesz dobrej porady. Na blogu tworzę dla Ciebie, więc rozsiądź się i czuj się jak u siebie. Postaram się aby poziom Twojej motywacji i jakości życia wzrósł (nawet jeśli o tym nie wiesz) tak będzie! Dlatego na blogu piszę o wszystkim, o czym sama chciałabym przeczytać i czytam - wszystko oparte jest na moich doświadczeniach, dzięki czemu poinformuje Cie co lepiej robić, co odpuścić lub co warto zmienić.
To właśnie tutaj popełniam wszystkie te zbrodnie, o których wspomnę niżej.

Tematyka bloga:

  • Piszę o życiu na Wyspie (jak możesz to nawet tu nie przyjeżdżaj!) Piszę o sklepach, ludziach, sytuacjach z dnia codziennego. Mówię czego najlepiej unikać, a co warto zwiedzić. Poznaje ludzi, kulturę, tradycje - w końcu to nigdy nie będzie mój dom, a ja mam wiele rzeczy do zrozumienia.
  • Lubię czytać, oglądać i słuchać - piszę recenzję. Nie zawsze mi to wychodzi i nie zawsze jestem zadowolona (no dobra, zawsze! Inaczej bym ich nie wstawiała), ale piszę! Bo to lubię! Informuje co warto przeczytać a co najlepiej wyrzucić od razu na śmieci - ej, żartowałam. Wszystko warto przeczytać i ocenić samemu.
  • Czasami coś skrobnę (a ostatnio bardzo często) o jakiś poradach dotyczących rozwoju osobistego, ale jak możesz to nawet się nimi nie sugeruj! Ale jestem w tym najlepsza i nie ma takiej innej. Nikt inny nie pokaże Ci, jak totalnie olać bloga, Fanpage czy Instagrama - i mówię to całkiem poważnie. Ale.. poprawiam się. Staram się pisać i doradzać, jakich błędów NIE popełniać przy prowadzeniu profilu w Social Media - a jak widać, doświadczenie mam największe. Zmieniam swój wizerunek, tworzę, mobilizuję (najbardziej to chyba samą siebie), piszę i radzę - a każdych rad warto słuchać.
  • Lubię gotować i piec, a najbardziej lubię jeść - i wy nie popełniajcie takiego błędu, grozi tyciem! A droga do motywacji jest ciężka i nie mów, że nie ostrzegałam. Piszę o przepisach na smaczne ciasta i dania - te zdrowe jak i te mniej zdrowe, ale smaczniejsze - i kto się z tym nie zgadza, niech wystąpi przed szereg! Gotuje, piszę i jem.. ot, cała filozofia kuchennych rewolucji w wykonaniu Anity. Czasami jak mam czas (a tego to nie mam w ogóle) tworzę coś z niczego. Często do zdjęć czy wystroju domu - najczęściej chyba na święta! Czyli raz do roku, ale nie bój się - wpisów z DIY będzie już tylko więcej, nie obiecuję! 
  • Inspiruję: Siebie, Was i ogólnie wszystkich. Lubię ludzi z konkretami, z pasją i dobrymi zdjęciami (tych bez zdjęć też lubie, ale mniej! No dobra, to był żart!). Odkrywam jakieś miejsca w sieci, często zostaje na dłużej i później jestem cichym obserwatorem, ale jestem! Ale udzielać też się lubię, tylko z czasem gorzej. No ale dobra, mówię wam o co chodzi z inspiracją. Linki do blogów, vlogów czy innych miejsc w sieci wrzucam do wpisów (jednego, dwoch czasami do dziesięciu) i polecam go innym osobom. Kto mnie czyta to znajdzie ten link i może wejdzie, może zostanie na dłużej.


Ty wiesz co możesz spotkać na moim blogu i innych moich miejscach, ale to nie koniec! Lubię pisać o wszystkim, a w końcu to mój blog więc możesz spodziewać się opowieści o tym co prywatne.
Jeśli lubisz się rozwijać - to na pewno się polubimy!
Nie namawiam Cie do tego, abyś został moim czytelnikiem, ale jeśli to czytasz to chyba mi nie odmówisz, co?

Oprócz tych kluczowych podpunktów piszę o tym, o czym dusza zapragnie. Jeżeli jest jakiś temat, który chętnie przeczytasz albo jesteś ciekaw mojej opinie to napisz mi w mailu o tym: coosure@gmail.com.