coosure: O MNIE

O MNIE


Cześć! Mam na imię Anita. Jestem miłośniczką czasu wolnego i lifestylowcem. Nałogowo wypijam hektolitry herbaty i kawy, a na dodatek jestem uzależniona od kubków i turkusów. Moje ogromne pole zainteresowań pozwala mi celebrować życie na różne sposoby. Uwielbiam książki, muzykę i dobre filmy. Jednak moda, architektura i robótkami ręczne również nie są mi obce. Organizacja czasu jest dla mnie bardzo ważna, a dzięki tej metodzie staram się robić wszystko co muszę i co chcę, bez narzekania, że doba jest za krótka. 

Jestem osobą otwartą na nowe znajomości i wyzwania, dzięki czemu można spotkać mnie w wielu miejscach jednocześnie. Wszystkie wspomnienia zachowuje w zdjęciach, bo z aparatem nie rozstaje się od kilku lat, kocham robić zdjęcia. 

Na blogu inspiruję i motywuje do lepszego życia i do dalszego działania. Poprzez swoje doświadczenia w różnych dziedzinach staram się Wam pokazać jakich błędów nie popełniać i co robić lepiej. Piszę o blogowaniu, życiu, kuchni i poruszam ważne kwestię dotyczące nas - ludzi. Nie obejdzie się również bez recenzji książek, muzyki czy filmów. 

Co znajdziesz na blogu? 
Wszystko, jeśli dobrze poszukasz. Staram się tworzyć wpisy tak, aby nie skupiać się na jednej tematyce, a poruszać wiele - w końcu to blog z tej pożądanej kategorii "lifestyle". Na blogu piszę również o tym, jak tworzyć swoje miejsce w sieci ze strony technicznej i samozaparcia. Czyli porady dotyczące Social Mediów. 

Gdzie możesz mnie znaleźć?
Jeżeli masz jakieś pytania, pisz śmiało na adres mailowy: coosure@gmail.com

Zajrzyj również na moje media społecznościowe